Haber

Taksicinin saldırısı sonucu hayatını kaybeden Samet Kubiloğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

GAZİOSMANPAŞA’da kullandığı taksiye ateş açılması sonucu yaşamını yitiren 31 yaşındaki Samet Kubiloğlu, çok sayıda taksicinin katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Annesi Meral Kubiloğlu, “Oğlum daha 31 yaşında. Başka ne kızım var ne oğlum. 2 kızımız var. Yazık değil mi? Babasız kaldılar. Kim yaptı öğrenin.” BT.”

30 Temmuz Cumartesi gecesi Beyoğlu’ndan bindiği 3 yolcuyla birlikte Gaziosmanpaşa’da bindiği taksinin kimliği belirsiz kişilerce kurşunlanması sonucu yaşamını yitiren 31 yaşındaki Samet Kubiloğlu, uğurlandı. Esenler Yavuz Selim Camii’nde öğle saatlerinde kılınan cenaze namazından sonra son yolculuk. Cenazeye İstanbul Taksici Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, İstanbul Taksiciler Derneği Başkanı Deniz Dündar ile çok sayıda taksici ve yakınları katıldı.

“HİÇ KİMSE YÜKÜNÜ YÜKLEMEZ”

Samet Kubiloğlu’nun annesi Meral Kubiloğlu, ‘Yaralandım. Başkasının yanmasına izin verme. Bak benim güzel gözüm burada yatıyor. 31 yaşına yeni girdi. İki kızımız var. Onlara yazık değil mi? Babasız kaldılar. Ne yaparsan yap onları bul. Bak, burada bir sürü taksi şoförü var. Hepsi bana anne diyor. Onları tanımıyorum bile” dedi.

‘HAYAT GÜVENLİĞİMİZ ARTIK’

İstanbul Taksiciler Derneği Başkanı Deniz Dündar, “Yaralılar ve ateş edenler arasında kimse yakalanmadı. Artık güvende değiliz. Kimi taşıdığımızı bilmiyoruz” dedi.

‘İnşallah bu son olur’

İstanbul Taksici Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, “Güvenlik olayı takip ediyor. Topluluğumuza teşekkür ederiz. 31 yaşında iki küçük çocuğu olan, emeği ve ekmeği peşinde olan bir kardeşimiz. Halk bilsin ki altımızdan rüzgar esiyor. Bu tür olaylarla her zaman karşılaşıyoruz. İnşallah bu son olur. Kederli ailesine başsağlığı dileriz. Tüm topluluğumuza teşekkür ederiz. Mekanı cennet olsun.” Cenaze namazının ardından Samet Kubiloğlu’nun naaşı, meslektaşlarından oluşan bir konvoyla Yeni Ayazağa Mezarlığı’na götürüldü.

keskinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu