Haber

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Nurdağı ilçesinde depremzedelerle bir araya geldi

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Gaziantep’te bulunan Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kahramanmaraş’ın depremlerden ciddi şekilde etkilenen Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu. Cevdet Yılmaz, ilçede depremzedelerle görüştükten sonra yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Gaziantep’e geldi. Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Gaziantep temasları çerçevesinde ilk olarak Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden önemli ölçüde etkilenen Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu.

İlçede bulunan konteyner kenti ziyaret eden Başkan Yardımcısı Yılmaz, depremzedelerle toplantıya gelerek onların sorunlarını ve yüklerini dinledi. Yılmaz daha sonra ilçede yürütülen son çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Yılmaz’a Gaziantep Valisi Kemal Ceber, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, milletvekilleri ve kent protokolü eşlik etti. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu